"Сотні тисяч": У Ху*ла розповіли, скільки видали російських паспортів у "Л/ДНР"

У Росії заявили, що з кінця квітня понад 170 тисяч жителів окупованого Донбасу нібито отримали паспорти РФ у Ростові-на-Дону.

Об этом сообщает liht.in.ua со ссылкой на СМИ.

Таку цифру озвучив у середу, 13 листопада, губернатор Ростовської області Василь Голубєв, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Якщо говорити про кількість людей, які отримали громадянство на сьогодні їх більше 170 тисяч осіб. Звичайно, частина людей поїхала назад", – сказав він.

При цьому губернатор наголосив, що не бачить у зв’язку з цим особливого навантаження на соціальну сферу регіону, зокрема, це не відбилося на роботі і завантаженні дитячих садків і шкіл Ростовської області, а також на ринку праці.

Російський журналіст Олександр Сотник їдко відреагував на новину. "Ну, що, росіяни,"русскій мір" іде до вас. З усіма "народними республіками" за списком. Тисячі Моторол. Десятки тисяч Гіві. Зустрічайте!" – написав він у Twitter.

Ну, что, россияне, "русский мир" идет к вам. Со всеми "народными республиками" по списку. Тысячи Моторыл. Десятки тысяч Гиви. Встречайте! https://t.co/Axy2qXeF9p
— Sasha Sotnik (@sasha_sotnik) November 13, 2019

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/sotni-tysiach-u-khula-rozpovily-skilky-vydaly-rosiiskykh-pasportiv-v-ldnr-303368.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя