ПЦУ підтримує вакцинацію населення, утім радить перевіряти вакцини

Фото ілюстративне. Вакцинація


На сучасному рівні розвитку медицини вакцинація — дієвий спосіб захиститися від інфекцій, повідомляє пресслужба ПЦУ. При цьому: Об этом сообщает amurburger.in.ua со ссылкой на СМИ.


Ми маємо пам’ятати, що вакцинуватися можна лише сертифікованими препаратами. Кожен пацієнт має право перевірити строк придатності та якість вакцини перед щепленням та отримати від лікаря відповідні інструкції та застереження. Інструкції до вакцин українською мовою мають бути у кожному кабінеті щеплень, а відповідальність за це несуть керівники медичних установ, — йдеться у повідомленні.У Православній церкві України наголосили, що яким би складним і глобально розвиненим не здавався світ, він може бути і надзвичайно вразливим:


Яскравий приклад – епідемії інфекційних хвороб, які починаються з мікроскопічного, невидимого для ока людини збудника, але здатні призвести до катастрофічних наслідків.Щеплення допомагають сформувати колективний імунітет населення. Понад два століття наукових досліджень нині дозволяють вберегтися від кору, правця, дифтерії, гепатитів та інших страшних хвороб, зазначили у ПЦУ.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/ptsu_pidtrymuie_vaktsynatsiyu_naselennya_utim_radyt_pereviryaty_vaktsyny_242145.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя