Розлючені пасажири перекрили рух міської електрички (відео)

Фото: Олександр Максименко Об этом сообщает crimea-n.in.ua со ссылкой на СМИ.На станції «Троєщина-2» пасажири міської електрички заблокували рух коліями. Відео опублікував Олександр Максименко у Facebook-групі «Воскресенка + Райдужний».

За його словами, учасники акції протесту встали на колії о 8:15 і блокували рух щонайменше годину.

Сьогодні у ранкову годину пік «Київпастранс» скасував з технічних причин 12 рейсів міської електрички. Традиційно повідомлення супроводжує фраза: «Перепрошуємо за незручності, безпека пасажирів в пріоритеті».

Опубліковано Александром Максименком Середа, 11 вересня 2019 р.«З 8:10 до 9:00 стояла на платформі “Троєщина-2”, чекала на електричку, нічого не приїхало», – пише пасажирка Ксенія.За словами пасажирів, ті поїзди, що не було скасовано, складалися лише з чотирьох вагонів.

«На 8:03 прибув склад із чотирьох вагонів, вчора так само. На Троєщині-2 не всі заштовхуються у вагони, ось і увірвався терпець», – пише Максименко.Щодня «Київпастранс» скасовує по декілька рейсів електрички. У групі «Троещина FB» вчора оприлюднили відео електрички, ззаду якої висять пасажири, які не вмістилися у переповнені вагони. Стверджують, що таке відбувається щоранку:

И так каждое утро!)

Опубліковано Троещина FB Середа, 11 вересня 2019 р.У «Київпастрансі» пояснюють незадовільну роботу електрички повною зношеністю колісних пар. Раніше ці деталі виготовляли в Росії та на території Донбасу, яку зараз окуповано. Крім того, бракує локомотивних бригад.

«Укрзалізниця» пропонує повернути на свій баланс міську електричку та інтегрувати її в проєкт Kyiv City Express.

Наприкінці серпня на сайті Київради з’явилася петиція з вимогою провести перевірку КП «Київпастранс», з’ясувати та усунути причину проблем із рухом міської електрички.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/09/12/rozlyucheni-pasazhyry-perekryly-ruh-miskoyi-elektrychky-video/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя