Разумков попередив про небезпеку зриву парламентських виборів

Дмитро Разумков — голова політичної партії "Слуга народу"

Спроба змусити ЦВК здійснити повторне жеребкування партій для призначення їм нових порядкових номерів у виборчому бюлетені – це технологія, що втілюється з метою зірвати дострокові вибори в Раду 21 липня. Таку позицію висловив голова та перший номер у виборчому списку "Слуги народу" Дмитро Разумков. Об этом сообщает tele-gurman.in.ua со ссылкой на СМИ.

Через реєстрацію "Руху нових сил" учасником виборів та внесення політсили до виборчого бюлетеня (за рішенням суду) мало б відбутися пережеребкування порядкових номерів усіх партій. Та ЦВК жеребкування не проводила, а виділила партії Саакашвілі крайній 22 номер у бюлетені.

Аргументує ЦВК таке рішення тим, що форма та зміст бюлетенів уже затверджені, ще ж і надто – більша частина з них уже в процесі друку. Однак проти цього Аграрна партія України (лідер списку – Михайло Поплавський) – її представники подали до суду з метою скасувати рішення Комісії.

Якщо це відбудеться, то створить реальну загрозу зриву парламентських виборів. Про це лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив в ефірі "Право на владу" на телеканалі "1+1" увечері 4 липня. Політик сподівається на розумне рішення вищої судової інстанції.

Лідер "Опозиційного блоку" Євген Мураєв, також присутній у студії, приєднався до такої думки і наголосив: повторний друк бюлетенів неможливий. Адже вже надруковані 5,2 мільйона примірників, а резерву відповідного захищеного паперу немає.

Шостий апеляційний адміністративний суд зобов’язав ЦВК провести пережеребкування партій. ЦВК збирається оскаржувати це рішення.

рейтинг
Рейтинг партій, що балотуються до Ради станом на 3 липня / Інфографіка 24 каналу


Джерело статті: “http://24tv.ua/razumkov_poperediv_pro_nebezpeku_zrivu_parlamentskih_viboriv_n1175130”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя