Закарпатських чиновників навчать, як розвивати сільські території

Закарпатських чиновників навчать, як розвивати сільські території

Девід Дуглас є фахівцем у сфері планування та розвитку сільської місцевості. Метою візиту експерта стало обговорення основних положень ініціативи до українсько-канадського проекту PRISM «Розбудова спроможності Закарпатської обласної державної адміністрації у розробленні регіональної програми розвитку сільських територій у Закарпатській області».

Девід Дуглас приїхав до Закарпаття також для того, щоб ознайомитися з структурою та специфікою роботи органів виконавчої влади в області. Адже, ініціатива передбачає і покращення знань службовців ОДА. Чиновники перейматимуть іноземний досвід аналізу політики у сфері розвитку сільських територій, розробки регіональної програми розвитку та інформування громадськості про її існування. Термін ініціативи — 15 місяців. Після її завершення спеціалісти ЗОДА зможуть розробляти та впроваджувати засади та механізми регіонального врядування з розвитку сільських територій з врахуванням кращого зарубіжного досвіду.

В обласній державній адміністрації вже створена робоча група, яка відповідатиме за втілення у життя даної ініціативи. До неї увійшли заступник керівника краю Володимир Гоблик, начальники управлінь облдержадміністрації та територіальних підрозділів органів виконавчої влади, депутати обласної ради, представники громадських організацій, — повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпатської ОДА.


Источник: “http://zakarpattya.net.ua/News/90152-Zakarpatskykh-chynovnykiv-navchat-iak-rozvyvaty-silski-terytorii-”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя